Altuğ ve Atacan Evli ve Mutlu

57 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 13:20 tarihinde yayınlandı
Altuğ ve Atacan Evli ve Mutlu

Pınar Altuğ, 2 Eylül 1974 doğumlu, oyuncu, sunucu ve manken. Mankenlik hayatına lise yıllarında başladı. 1994 yılında Missy Turkey seçildi. Televizyon hayatına 1995 yılında başladı. 1997 senesinde İstanbul Üniversite’sinde okudu, ancak yarım bıraktı. 2000 senesinde Umut Elçioğlu ile evlendi ve olaylı bir şekilde boşandı.

Yağmur Atacan, Türk oyuncu ve müzisyendir. Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğudur. Babası asker olduğu için Gazi Antep’te 1983 yılında dünyaya geldi.

Aşk Engel Tanımaz

Yağmur Atacan ile evli olan Pınar Altuğ, “Aşk Engel Tanımaz”, dedi. 2008 yılında Yağmur Atacan ile evlenen Pınar Altuğ evlendikleri günden beri bitmek bilmeyen eleştiri ve dedikodulara, Instagram hesabında paylaştığı bir video ile eleştirmenlerine tokat gibi cevap verdi.

Altuğ, Instagram Hesabında Bir Video Paylaştı

Evlendikleri günden bu yana eleştirilen çiftin, eleştirilme sebebi aralarındaki yaş farkı. Dokuz yıldır evli olan çiftin aralarında dokuz yaş, yaş farkı var. Çiftin evliliklerinden “Su” adında birde kızları olmasına rağmen eleştiriler bir türlü bitmek bilmedi. Pınar Altuğ, sosyal paylaşım olarak yaptığı anlamlı videoda, aşk engel tanımaz, dedi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz