Emekliler İçin Yapılan Protokollerde Sona Gelindi

54 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 10:31 tarihinde yayınlandı
Emekliler İçin Yapılan Protokollerde Sona Gelindi

Milyonlarca emekliyi ilgilendiren promosyon dağıtımı ile ilgili çalışmalar hızlı bir şekilde ilerlerken katılımcı bankalar arasına en son PTT’de girdi. Birçok emeklinin maaşlarını aldığı PTT, SGK ile yaptığı anlaşma ile promosyon dağıtımında yerini alamaya hazır. PTT şubelerinden Türkiye’de 1 Milyonun üstünde kullanıcı emekli maaşlarını çekmekte.

SGK Başkanından Anlaşmalar İçin Açıklama

Şu anda 25 banka ile anlaşma planladıklarını belirten SGK başkanı Mehmet Selim 16 kuruluş ile tüm anlaşmalara varıldığını geriye 9 banka olduğunu bunlarla da en kısa sürede bir protokol imzalayacaklarını anlattı. Promosyon çalışmaları için tüm hazırlıkları bitirdiklerini de sözlerine ekledi.

PTT’den Emekli İndirimi

SGK ile PTT arasında yapılan l sırasında konuşan PTT Müdürü maaşlarını PTT şubelerinden alan müşterilerine her türlü kolaylığı sağladıklarını söyledi. Müşterilerine sağladıkları özel indirimler arasında kargo ücretlerinde %20, havalelerde %20 gibi indirimler söz konusu. Emeklilere verilen müjde de mart içinde promosyonlarının verileceği söylendi. Bir defada yapılacak ödemeler 450 ile 300 Türk Lirası aralığında olacak. 1000 Türk lirasının altında maaş alacaklar için 300 Türk Lirası gibi bir ödeme yapılacak.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz