Hanife Geri Döndü

60 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 13:25 tarihinde yayınlandı
Hanife Geri Döndü

Hafta içi her gün star TV’de Zuhal Topal tarafından sunulan evlilik programında adından çok bahsettiren bir isim: Hanife. Sekban’dan ayrıldığından beri kayıp olan Hanife 14 Şubat’ta geri döndü.

Yakışıklı damat adayından ayrıldığından beri sesi sedası olmayan Hanife geri döndü. Oysaki geri dönmeyeceğini söyleyerek ayrılmış, sosyal medyadan çok yorulduğunu duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde Serkan aşk yaşadığı Hanife “Geri Dön” çağrısında bulunmuştu. İzleyenler ve stüdyodakiler Hanife’nin gelip gelmeyeceğini merak ediyordu.

14 Şubat’ta Nefesler Tutuldu

14 Şubat’ta Zuhal Topal’la programında nefesler tutuldu. Herkes Hanife’nin Serkan’ın çağrısına gelip gelmeyeceğini merak ediyordu. Stüdyoda nefesler tutuldu ve Hanife geri geldi. Aşkına dön çağrısı yapan Serkan onu kırmızı balonlar ve hediyeler ile karşıladı. Daha sonra çift ayrı kaldıkları süreci ve neden ayrı kaldıklarını değerlendirdi. Hanife Serkan’a çok değer verdiğini, gurudan değil yaşamış olduğu ümitsizlikten dolayı onu terk ettiğini söyledi. Hanife’nin geri dönmesiyle ilerleyen günlerde iki arasında ne olacağını izleyenler son derece merak etmekte.

İlk Evlen Çift Amerika Tatiline Gidecek

14 Şubat’ta stüdyodaki adaylara bir müjde vereceğini ekranlarda söyleyen Zuhal Topal müjdeyi verdi. Topal’ın, İlk evlen çifti Amerika’ya göndereceklerini açıklaması Locadakileri heyecanlandırdı.

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz