Kanye West’in Hastanede Geçirdiği Günleri Hatırlamadığı İddia Edildi

69 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 13:36 tarihinde yayınlandı
Kanye West’in Hastanede Geçirdiği Günleri Hatırlamadığı İddia Edildi

Yaşadığı bazı sağlık problemleri sebebiyle bir süredir hastanede tedavi altında olan Kim Kardashian’ın eşi rap müzik yıldızı Kanye West’in hastanede geçirdiği ilk günleri hatırlamadı iddia edildi.

Ünlü star Kim Kardashian’ın eşi rap müzik yıldızı Kanye West bir süredir yaşadığı bazı sağlık problemleri sebebiyle hastanede tedavi görüyordu. Kanye West’in yaşadığı bu sağlık problemlerine ilişkin ortaya atılan iddia gündeme bomba gibi düştü. Ünlü rap yıldızının hastanede geçirdiği ilk günlere dair herhangi bir şey hatırlamadığı iddiası yapılıyor.

Ünlü Rapçi Hafızasını mı Kaybetti?

Amerikalı rap müzik yıldızı Kanye West, geçen yılın son çeyreğinde geçirdiği sağlık problemleri sebebiyle bir süredir hastanede tedavi altında bulunuyordu. Taburcu olmasının ardında kariyerinde de bazı problemler yaşamaya başlayan ünlü yıldızın kısmi hafıza kaybı probleminin bulunduğu iddiası gündemde yer aldı.

Kanye West’e yakın olan bazı kaynakların iddiasına göre, ünlü rap yıldızının hastanede geçirdiği ilk günlere dair herhangi bir şey hatırlamadığı söyleniyor. Ünlü yıldızdan ise henüz bu konuya dair bir açıklama gelmiş değil.

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz