Nusret Altınbaş: Almanya’dan En Az 50 Komşumu Getireceğim

50 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 13:06 tarihinde yayınlandı
Nusret Altınbaş: Almanya’dan En Az 50 Komşumu Getireceğim

Mehmet Altınbaş Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Nusret Altınbaş’tan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, yurt dışında yaşamını sürdüren Türk vatandaşlara yaptığı ‘komşunu al gel’ çağrısına destek geldi. Altınbaş, “Bir değil en az 50 komşumu getireceğime dair söz veriyorum” diyerek Türkiye’nin güzelliklerinin dünyanın her yerinde anlatılması gerektiğine dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çağrısına Duyarsız Kalmadı.

Türkiye’nin, dünyanın en yenilikçi ülkelerinden biri olduğunu dile getiren Altınbaş, “Ben uzun seneler yurt dışında yaşadım ve sık sık seyahatlerim de oldu yut dışına. Cumhurbaşkanımızın çağrısına destek olacağım. Türkiye’deki turist yoğunluğunu yeniden hep birlikte oluşturacağız inşallah” diye konuştu.

Ayrıca, iş ortaklarıyla yaptığı paylaşımlarda, daha önce Türkiye’ye hiç gelmemiş insanlarla tanıştığını dile getiren Nusret Altınbaş, “İş dolayısı ile yaptığım yolculuklarda gördüm ki; dünya genelinde iş yapan insanlar, daha önce Türkiye’ yi hiç görmemişler. Dünyayı gezmişler, ancak Türkiye’ye hiç gelmemişler. Ülkemiz çok güzel, bir kere gelen ondan sonra sürekli gelmek istiyor. İlk olarak Türkiye’ye hiç gelmemiş en az 50 aileyi getireceğim. Cumhurbaşkanıma söz veriyorum diye ekledi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz