Renkli Sayfalar Yeni Sunucularına Kavuştu

69 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 13:34 tarihinde yayınlandı
Renkli Sayfalar Yeni Sunucularına Kavuştu

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunuculuğunu yaptığı Kanal D’nin sevilen programı Renkli Sayfalar, artık yeni yüzlere sahip.

Kanal D’nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar, sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt ile yollarını ayırarak yeni sunucular ile yayın hayatına devam edecek. Daha önce Beşiktaş’ta top koşturan Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’ın ismi geçmişti ancak bu ismin programda yer almayacağı netleşti.

Lerzan Mutlu ve Şule Zeybek

Magazinn.com’da yayınlanan habere göre önceki dönemlerde Kültür Bakanlığı görevinde bulunan Namık Kemal Zeybek’in kızı Şule Zeybek ile Söylemezsem Olmaz programının moderatörlüğü görevinde olan Lerzan Mutlu yeni dönem Renkli Sayfalar’ın yüzleri olacak.

  1. Bölüme Doğru

Yayın hayatına 22 Şubat 2016 başlayan ve her sabah 9.30’da magazin dünyası ile ilgili haberleri izleyicilerine ulaştıran Renkli Sayfalar, başladığı günden bugüne ismi gibi oldukça renkli sayfalar sundu ve 198 bölüme ulaştı. Ünlülerin hayatlarından, yurtdışındaki ve içindeki çarpıcı gelişmelere kadar birçok konuyu gündemine alan ekip ayrıca ağırladıkları konuklarıyla da çok renkli programlara imza attılar. Şimdi ise program yeni yüzleri ile ilk deneme çekimlerini gerçekleştiriyor.

 

 

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz