Sıla Gençoğlu, Trafik Kazası Geçirdi

60 defa okundu , kategorisinde, 16 Şub 2017 - 13:15 tarihinde yayınlandı
Sıla Gençoğlu, Trafik Kazası Geçirdi

Sıla Gençoğlu, güzel şarkıları ve karakterli duruşu ile herkesin sevgilisi haline gelmiş ünlü isim, dün TEM otoyolunda trafik kazası geçiren ünlü sanatçı, kazadan hafif yara alarak kurtuldu. Sıla, Düzce Atatürk Devlet hastanesinde yapılan müdahalenin ardından vereceği konser için Ankara’ya geçti. ATO Congresium’da, saat 21:00’da planlanan konser kaza nedeniyle satt 22:30’da başladı. Konsere üç bin iki yüz kişi katıldı.

Kazanın Ardından Şarkı Sözü İle Cevap Verdi

Sahnede bir koltuğa oturarak konsere başlayan Sıla, hayranlarına sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi. İyiyim diyen sanatçı” DİPÇİK GİBİYİM”, dedi. Hayranlarına, iki elim kanda olsa yine gelirim diyen sanatçı, hayranları tarafında uzun süre ayakta alkışlandı.

14 Şubat’ı Hiç Unutmayacağım

14 Şubat Sevgililer gününde kaza geçiren Sıla, bugünü esprili bir dil kullanarak “14 Şubat’ı asla unutmam artık”, dedi. Sanatçı bazı şarkılarını ayakta söyleyerek iyi olduğunu izleyicilerine gösterdi. Hayranlarına eğlenceli bir akşam yaşatan Sıla, yaralandık berelendik ama çok şükür o aracın içerisinden sağ salim çıktık, dedi. Bugün benim mucizemdir, dedi.

 

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz